Poziom trudności: 4,6 (544)         Poziom jakości: 4,8 (311)         419

Rozwiązało: 837      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: junioritmank7, ITmank7, MaPa, filemoon, zwiadowca13, lll

ZagadkiZagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 17, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Popracuj nad szyfrem B. Musisz to mieć, żeby uzupełnić braki

kowaliska

Szyfr C. Odkryłem pierwsze 9 liter i ... tyle. Cokolwiek dalej wpisze nie działa więc pewnie źle śię do tego zabrałem. Prosze o jakąś konkretną podpowiedź do tego szyfru.

angel77rose

Wpisanie kolejnych czternastu liter alfabetu dobrze rokuje, ale pewnie już to widziałeś, a ja nie pamiętam jak kombinowałam dalej. Ale staram się Może ktoś sobie przypomni i coś dorzuci. P.S. Przejrzałam forum dla odświeżenia pamięci, ale z tego co widzę, zestawienie postów #3568 i #3574 to prawie gotowiec - Adiasz podaje cztery wyniki, z których jeden pasuje. Może potem odkryjesz mechanizm, ja go nie pamiętam.

kowaliska

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum