Poziom trudności: 3,5 (953)         Poziom jakości: 4,5 (694)         571

Rozwiązało: 1813      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Aga13, Roobzy, junioritmank7, ITmank7, filemoon, ankuba21

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 17, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Hmm, budulec jest ważny, ale od czegoś trzeba zacząć

herma

To na czym sie skupic? Stoje na 2 i nic... to jest k... i g....? Nic mi z tego nie wychodzi.

Moonlight2

Dobra mam teraz jestem na 3 czy to jest jakies powiedzenie ? Bo stoje w miejscu

Moonlight2

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum