ZAGADKA 1041 - zolie

Poziom trudności: 2,9 (161)          Poziom jakości: 4,7 (159)           136

Rozwiązało: 188      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: limetka, ankuba21, HugeBeck, MaPa, komago2, Frodowyna

Zagadki graczy - zagadka 1041
Autor zagadki: zolie, 14.12.2009

Zagadki graczy - Zagadka 1041

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Wisielec to oddzielne hasło i pan z literką to oddzielne hasło. Przypominam, że zagadka sprzed ponad 10 lat, więc teraz na zdjęciu powinien być inny pan. A kilka lat temu to byłaby kobieta, a przed nią jeszcze inna. Co do wisielca to podpowiem, których literek nie ma w tym haśle: E, O, U, K, S, W, Z,

zolie

Ok ale wpisuje kim byl ten Pan w tamtym czasie bo rozumiem ze o to chodzi ale na rozne kombinacje probuje i nie wchodzi...a do 2 juz wpisalam wszystkie tance i nic nie wchodzi. mam Pana. Ale nie moge odnalezc obrazu ten Pani czy to ma byc konkretna nazwa obrazu?

Moonlight2

Funkcja pana plus litera A to rodzaj rebusa z dość oczywistym rozwiązaniem. A do wyjścia z 2 - pokręć się w tańcu, końcówkę masz podaną na tacy.

XXwieczna

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum