ZAGADKA 1117 - maranta

Poziom trudności: 2,8 (140)          Poziom jakości: 4,7 (139)           115

Rozwiązało: 156      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: plumbum, Zuu, pa33, momo, nika538, lucache

Zagadki graczy - zagadka 1117
Autor zagadki: maranta, 12.02.2010

Zagadki graczy - Zagadka 1117

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Pir2 napisał: Głupio zapytam, ale co zrobić w (10)? Próbuję je (pojedyncze, grupki, całości) brać z haseł, wersów, obrazka, mendelejewa i nic się nie dzieje gdyby tak śp. Mendelejew wiedział, że korzystając z jego tablicy ktoś będzie sms-y słał a na poważnie- widziałam już na Pazylu taki szyfr w formie bardziej rozpisanej, ja zrobiłam troszkę inaczej, ale chodzi o to samo (na Pazylu jest takie mnóstwo szyfrów, że i identyczny jak mój może gdzieś jest- nie wiem, ale prawdopodobieństwo spore )

maranta

maranta napisał: Parę słów dla zadumanej gromadki na siódemce- pamiętajcie, że ja już trochę latek mam i za "moich" czasów nie było zbyt wiele możliwości- w zasadzie na lato była tylko jedna tego rodzaju możliwość. Zimowe- macie podane w zagadce a letnie??? pięknie to ujęłaś, ale ja mimo to sterczę na tej 7-ce i płakać mi się chce... no bo jak się mają w***** do *****? a może nie o nie tu chodzi? popadam w czarną rozpacz

mamusia13

Poza naprowadzeniem na w.. tam jest jeszcze jedno słowo na początku.

marymargaret

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum