ZAGADKA 1226 - gaawel

Poziom trudności: 4,7 (76)          Poziom jakości: 5,0 (75)           73

Rozwiązało: 79      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: nika538, omnibus111, kurczak04, amelia00920, kowaliska, mucha92

Zagadki graczy - zagadka 1226
Autor zagadki: gaawel, 16.05.2010

Zagadki graczy - Zagadka 1226

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Potrzebuje pomocy przy 7. Któryś raz do niej wracam i nic sensownego nie udaje mi się uzyskać. Ciężko tu nie spalić, więc proszę o pomoc w prywatnej.

virgo_90

No, muszę to napisać! Świetna zagadka! Gratuluję pomysłu i wykonania! Dość szybko udało mi się ją rozwiązać, bo się zawzięłam Choć przyznam, że nie wszystko poszło łatwo i zgodnie z planem. Z szyciem nie do końca wszystko mi się zgadzało i nawet znając już hasło nie mogłam dojść do stuprocentowo dokładnego rozmieszczenia strzępów. Miałam problem z tym kto trafił w n..., ale okazało się, że dobre założenie zrobiłam (no i oczywiście musiałam strzelać (sic!) we właściwą kombinację...). W jednej z zagadek zastanawiałam się kto stoi, a kto siedzi. Ale najtrudniej było z beczkami... tu musiałam (ja filolog) poprosić o pomoc w obliczeniach umysł ścisły, choć jak się potem okazało byłam o włos od dobrej kalkulacji. Jeszcze raz wielkie brawo! Takie zagadki rozwiązuje się z prawdziwą przyjemnością

Eiffie

Długo się zabierałam za dokończenie tej zagadki, bo, wstyd się przyznać, brakowało mi cierpliwości do zadań. Teraz wreszcie ją pokonałam, zaciekawiona forum i doniesieniami o cudach przy końcówce. Warto było. Gaawle, chapeau bas!

kowaliska

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum