ZAGADKA 1345 - Pawello66

Poziom trudności: 3,5 (92)          Poziom jakości: 4,6 (91)           79

Rozwiązało: 103      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: MaPa, marus, pa33, brukselka, wilga30, limetka

Zagadki graczy - zagadka 1345
Autor zagadki: Pawello66, 01.10.2010

Zagadki graczy - Zagadka 1345

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Łączyć, ale z uwzględnieniem brakującego słowa na górze

zlosnica

Już od dłuższego czasu mam kłopot z (10). Czy wszystkie 6 elementów trzeba wziąć pod uwagę? Czy może ten pierwszy tylko sugeruje kierunek? I na jaki aspekt tego elementu z ludźmi trzeba zwrócić uwagę? Domyślam się co trzeba zrobić z całością, choć na chwilę obecną niestety nie składa mi się to w nic sensownego...

Eiffie

Jest 5 elementów. Strzałka wskazuje część, w grupie ważna jest relacja. Nazwa linku i napis powiedzą Ci, na co zwrócić uwagę w odgadniętych obrazkach

kajenka

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum