ZAGADKA 1514 - maranta

Poziom trudności: 3,4 (49)          Poziom jakości: 4,9 (48)           47

Rozwiązało: 55      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: mariusz2008, lilianaL, Eiffie, GZorbA, Justys, Gumis_666

Zagadki graczy - zagadka 1514
Autor zagadki: maranta, 03.08.2011

Zagadki graczy - Zagadka 1514

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
a ja mam tylko tipa..

adrianeQ

Nitka58 już widzę, że wybrnęła AdrianeQ- nie wiem co poradzić, spróbuj rozwiązywać rebusy i kojarzyć... Ahonzik- żeby nie spalić, to może podam litery rozwiązań rebusowych trzeciej części. Początkowe litery oczywiście rebus a. - S... T... rebus b. - z... rebus c. - o... rebus d. - s... A... skojarzenie, hmm, szukaj w treści sytuacji i wybierz bidaka rebus a. - k... rebus b. - z... rebus c. - n... s... Tu skojarzenie chyba łatwe. Teraz całkowite skojarzenie- jeśli masz poprzednie części, to szukaj gdzieś w tematyce -------------------- Edytowałam podpowiedzi- dodałam rozwiązania rebusów.

maranta

Mam podobny problem jak nitka nie wiem które wyrazy wziąć pod uwagę. Proszę o wskazówkę jak wybrnąć.

mariusz2008

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum