ZAGADKA 1801 - maranta

Poziom trudności: 3,5 (27)          Poziom jakości: 4,8 (27)           26

Rozwiązało: 34      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: komandor64, boggie1955, q18, Monik@, H2SO4, elmanita

Zagadki graczy - zagadka 1801
Autor zagadki: maranta, 06.02.2014

Zagadki graczy - Zagadka 1801

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Prosiłbym o jakieś małe pchnięcie w kwestii połowów w (8). Sympatie i animozje rozumiem, ale to niestety nie pomaga boggie

boggie1955

A bo pewnie szukasz czegoś skomplikowanego a to banał jest. Musisz dla otrzymanych podpowiedzi zastosować musztrę Czyli najpierw "w szeregu zbiórka", a potem "kolejno odlicz". Zresztą komu ja tłumaczę. A na uczucia jest miejsce dopiero po musztrze. I jeszcze jednoznaczna odpowiedź - jedna liczba to jedna litera.

GZorbA

Ja niestety nadal wiszę na (8) Może za zbyt ściśle myślę w tej zagadce? Dziękuję za tipa, ale niestety, nie posunął mnie nawet o centymetr To może się banalnie spytam - liczba to jednoznacznie jedna litera czy więcej? boggie

boggie1955

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum