ZAGADKA 2032 - Pulsarmen

Poziom trudności: 4,0 (30)          Poziom jakości: 3,8 (25)           7

Rozwiązało: 33      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: marymargaret, H2SO4, Justys, Pocio, Kasia1, fergora

Zagadki graczy - zagadka 2032
Autor zagadki: Pulsarmen, 26.04.2017

Zagadki graczy - Zagadka 2032

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Pulsarmen napisał: Przypomnij sobie królów Polski. Czemu zawsze wszystko nim stanie się proste jest tak trudne... Dzięki, uff!!

yeske

Zostały mi 4 obrazki do odgadnięcia... po wielu podejściach do tej zagadki postanowiłam napisać tu. 1 - Czy to tytuł jakiegoś programu? 7 i 8 - te literki w lupach.... nie mogę nic wymyślić związanego z geografią 10 - Znaczek znalazłam, ale nie mogę narysować go literkami... ile wyrazów? Czy jeden z wyrazów jest dwuliterowy? Pozdrawiam

Niebo

Niebo napisał: 1 - Czy to tytuł jakiegoś programu? Może? Choć ja o takim nie słyszałam ani na antenie TVP, ani w TVN, ani nawet na Polsacie. Niebo napisał: 7 i 8 - te literki w lupach.... nie mogę nic wymyślić związanego z geografią A może nabrałaś do tej zagadki zbyt dużo dystansu, a przecież na pewno na lekcjach było, już w podstawówce (przynajmniej jeden ze wspomnianych rebusów) Niebo napisał: 10 - Znaczek znalazłam, ale nie mogę narysować go literkami... A tego to już w przedszkolu nas uczą

Eiffie

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum