ZAGADKA 2045 - brykar

Poziom trudności: 3,6 (13)          Poziom jakości: 3,4 (13)           4

Rozwiązało: 23      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: kowaliska, kajenka, H2SO4, mike72, plumbum, boggie1955

Zagadki graczy - zagadka 2045
Autor zagadki: brykar, 29.10.2017

Zagadki graczy - Zagadka 2045

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Mam 1,4,5,6,7,9. Proszę o pomoc do pozostałych.

marymargaret

Ponieważ potraktowałam tę zagadkę nieco brutalnie, to nie do końca wiem, co z czego wyszło , ale akurat 2, 3 i 8 mam 'po bożemu' 2- rasa psa, później kojarz z czymś suchym 3- ubranko z antenką, zostań w temacie 8- znając Twój widok z okna, nie powinnaś mieć problemu z rozpoznaniem siatki. Jej inna nazwa. Edit: Brakuje mi 10.

kajenka

Dzięki Też nieco brutalnie ją traktowałam... Myślałam, że to z antenką jest do (5) I w takim razie nie wiem, skąd (5) się wzięło . Dwa obrazki do wyboru . (10) nie miałam. W sumie tylko jedna literka mogła dojść .

marymargaret

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum