ZAGADKA 2048 - p.Szymek

Poziom trudności: 3,2 (11)          Poziom jakości: 4,1 (10)           3

Rozwiązało: 17      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: nika538, nitka58, roza, marus, zs41, zbig1964

Zagadki graczy - zagadka 2048
Autor zagadki: p.Szymek, 09.12.2017

Zagadki graczy - Zagadka 2048

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Uprzejmie proszę o sprecyzowanie o jakim miejscu mowa w pytaniu (9). Poprzednie podpowiedzi sugerują, że może chodzić o miasto, dzielnicę, ulicę, nazwę wytwórni, czy też studnia nagraniowego. Po polsku, lub po angielsku. A może jeszcze o coś innego? Dodam, że piosenka, o której mowa, została, wg polskiej wiki, wydana na trzech różnych płytach. Maaaaaasa możliwości... Edit: Faktycznie za bardzo kombinowałem, bo odpowiedź jest prosta i logiczna

GZorbA

"Miejsce" zawarte w tytule płyty, poprawiłem opis podpowiedzi, by to uwzględniał. Chodzi o płytę wydaną przez "temat" zagadki. PS. Według polskiej wiki jest na 2 płytach (albumach), przy czym tylko jedna z nich jest "tematyczna".

p.Szymek

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum