ZAGADKA 2052 - kowaliska

Poziom trudności: 4,1 (33)          Poziom jakości: 4,9 (34)           33

Rozwiązało: 38      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Whomanista, Jeziu5, wiosnaostatnia, Pawello66, zolie, MarlenaF

Zagadki graczy - zagadka 2052
Autor zagadki: kowaliska, 06.01.2018

Zagadki graczy - Zagadka 2052

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Rany, dlaczego ja tak lubię sobie wszystko utrudniać? A wystarczyło posłuchać grzecznie Adixa i do góry spojrzeć. A nie kombinować z szyframi bez wskazówek. Brawo ja! A zagadka fantastyczna

Justys

czy żeby wejść do kamienicy, trzeba odczytać to co jest nabazgrane na domofonie? Bo jeśli tak, to czy jest ten obrazek w większym rozmiarze? Bo z tego nic odczytać się nie da.

pele

Nie musisz. Bazgroły mają tylko naprowadzić na odpowiednie narzędzie.

brukselka

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum