ZAGADKA 2081 - brykar

Poziom trudności: 2,6 (39)          Poziom jakości: 4,6 (37)           30

Rozwiązało: 42      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: zolie, malami@hom1, Zuu, mike72, GZorbA, maranta

Zagadki graczy - zagadka 2081
Autor zagadki: brykar, 23.09.2018

Zagadki graczy - Zagadka 2081

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Znalazłem. Zmyliło mnie wyróżnione słowo, odnoszące się do czynności (bo do tej pory właśnie te wyróżnione trzeba było tłumaczyć), więc szukałem tłumaczenia tejże czynności na wiadomą gwarę.

adlerxx

yeske napisał: Ale ta bułeczka na zdjęciu to nie jest ta bułeczka, którą autor myślał, że zamieszcza, ona zupełnie inaczej wygląda! :-/ jak to nie ż.... to co to?

sophiehaor

sophiehaor napisał: yeske napisał: Ale ta bułeczka na zdjęciu to nie jest ta bułeczka, którą autor myślał, że zamieszcza, ona zupełnie inaczej wygląda! :-/ jak to nie ż.... to co to? To zwykła k.......

adlerxx

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum