ZAGADKA 2082 - boxer1709

Poziom trudności: 2,7 (19)          Poziom jakości: 2,6 (19)           1

Rozwiązało: 33      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Zuu, AJGOR, mariusz2008, ania9723, GZorbA, nika538

Zagadki graczy - zagadka 2082
Autor zagadki: boxer1709, 24.09.2018

Zagadki graczy - Zagadka 2082

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Pamiętajmy przy ocenianiu, że wszyscy jesteśmy ludźmi, a ludziom zdarzają się błędy i niedopatrzenia. Zagadka w obecnym kształcie nie każdego musi zachwycać, ale jest spójna i logiczna, nikogo nie obraża ani nie obrażała, zawierała błąd, który został poprawiony. Boxer1709 po edycji nie wyjaśnił sprawy na forum i mnie też to zirytowało, ale oceniamy zagadkę, a nie zachowanie autora. W pięciostopniowej skali jedynka oznacza że gorzej już być nie może, więc powinna być przeznaczona dla zagadek wymagających usunięcia. Dlatego naprawdę dziwi mnie łatwość, z jaką te jedynki są rozdawane. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo nie będzie co rozwiązywać, bo autorzy nie są z kamienia.

kowaliska

serdecznie wszystkich przepraszam za stracone nerwy nad moimi zagadkami. błędy są poprawione. następnym razem będę tworzył powoli i z dbałością o szczegóły. pozdrawiam

boxer1709

Jeśli chodzi o podp. 8 - szukajcie w Wiki, nie w Filmwebie. Ja pozwoliłem sobie powstrzymać się od oceny zagadki

adlerxx

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum