ZAGADKA 2147 - Jeziu5

Poziom trudności: 3,5 (31)          Poziom jakości: 5,0 (26)           33

Rozwiązało: 39      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: zbig1964, ChocoLab, ammw, Hornet80, adrian5516, MaPa

Zagadki graczy - zagadka 2147
Autor zagadki: Jeziu5, 21.02.2021

Zagadki graczy - Zagadka 2147

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Poproszę o pomoc, utknęłam na 10 podpowiedzi. Wszystko prowadzi do jednego (P...), ale nie zalicza. Próbowałam rozwiązać to w podobny sposób jak w podpowiedzi 9, ale ciągle wychodzi mi to samo.

HugeBeck

Bo w P. znajduje się pewien o. Poczytaj na Wikipedii na temat hasła 10 podpowiedzi. Znajdziesz tam właśnie ten o.

Jeziu5

Bardzo dziękuję Podpowiedź bardzo dużo dała Udało się! Zaraz zaczynam rozwiązywać kolejną zagadkę o detektywie Pazylińskim i nie mogę się doczekać jego dalszych losów Pozdrawiam serdecznie

HugeBeck

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum