ZAGADKA 2151 - Jeziu5

Poziom trudności: 2,7 (29)          Poziom jakości: 4,8 (28)           26

Rozwiązało: 35      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Drozdzo, marymargaret, GZorbA, HugeBeck, MałaMi, JurekGinter

Zagadki graczy - zagadka 2151
Autor zagadki: Jeziu5, 30.03.2021

Zagadki graczy - Zagadka 2151

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Spróbuj szukać, używając synonimu zawodu - ewentualnie przetłumacz go sobie na angielski. Powinno być łatwiej

Jacky

Cześć, utknąłem na 7. Próbowałem już chyba wszystkiego, bajek, baśni, książek. Wszystko co z wilkiem w tytule. Przeszukałem z pół Internetu ale Google nie chce współpracować. Nie wiem gdzie dalej iść w swoich poszukiwaniach. Poproszę o podpowiedź. Edit: Nawet znalazłem taki link https://bajka.umk.pl/slownik/lista-hasel/haslo/?id=186

Antykwant

Może zaśpiewaj?

Jacky

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum