ZAGADKA 2220 - Jeziu5

Poziom trudności: 3,7 (18)          Poziom jakości: 4,8 (17)           19

Rozwiązało: 21      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: ammw, MaPa, zbig1964, brukselka, Pawello66, malami@hom1

Zagadki graczy - zagadka 2220
Autor zagadki: Jeziu5, 03.07.2022

Zagadki graczy - Zagadka 2220

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Ciasto! Zdecydowanie tak - najlepiej serniczek. On smakuje najlepiej z tym czymś na k. co stoi obok. I od razu robótka idzie szybciej

Jeziu5

Ani sernik, ani przysmak obok, nie pomogły w opuszczeniu (6). Czy zawartość słoika wskazuje na wykonawcę?

ammw

Słoik to nie wykonawca - to k., a nie d. Chyba najlepiej skupić się na środkowym zdjęciu - obrazek na ścianie i kolekcja na stole powinny doprowadzić do właściwego utworu

Jacky

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum