ZAGADKA 258 - asia077

Poziom trudności: 3,0 (145)          Poziom jakości: 2,3 (100)           8👍

Rozwiązało: 215      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: ammw, firemank7, MaPa, Joan, Aga13, ankuba21

Zagadki graczy - zagadka 258
Autor zagadki: asia077

Zagadki graczy - Zagadka 258

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta




Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
[b]Gorka napisał:[/b] [quote]Poziom skomplikowania szyfru można ocenić na jakieś 1 w skali 5 stopniowej 😉[/quote] ... albo na 5 w skali 18-stopniowej😃

zolie

No i cóż to za szyfr taki nieskomplikowany, że go męczę już godzinę i na nic nie mogę wpaść? Zagadka jest no po prostu super!😠 🙃 😖 😙 🤢

adlerxx

Zagadka, jak zagadka, ale szyfr jest naprawdę super 😄 Skup się tylko na cyfrach.

Wieralee

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum