ZAGADKA 345 - TTR

Poziom trudności: 3,2 (116)          Poziom jakości: 3,4 (56)           37

Rozwiązało: 150      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: ewelana, ankuba21, Jeziu5, teneryfa, yahoo73, omnibus111

Zagadki graczy - zagadka 345
Autor zagadki: TTR

Zagadki graczy - Zagadka 345

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Nic nie przeoczyłaś. Ja rozwiązałem zagadkę z takim samym stanem podpowiedzi. 4 i 8 do szczęścia nie są potrzebne. Skoncentruj się na 10. Szukaj tego, o czym mowa. Gdzie? Tam gdzie zawsze. Kiedy? Ano wtedy, co 10 mówi. Kogo? A to już sama sobie odpowiedz

rutrus

można prosić o jakiegoś tipa jak zdobyć 5 mam 1,2,3,8,9 i widzę że są wyszczególnione pewne słowa w podpowiedziach więc pewnie 5 jest mi niezbędna

Tomasz Kozłowski

Czy do (10) można coś jeszcze

malami@hom1

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum