ZAGADKA 566 - boggie1955

Poziom trudności: 4,7 (56)          Poziom jakości: 4,1 (36)           29

Rozwiązało: 62      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: ciekawa, Rorschach1802, zolie, omnibus111, nitka58, nika538

Zagadki graczy - zagadka 566
Autor zagadki: boggie1955, 13.01.2009

Zagadki graczy - Zagadka 566

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Budynek to synagoga, a gdzie i kogo tam szukać wskazał Boogie1955, co do śpiącej to szukaj jej w przedziale 1-50 i pamiętaj o byku, którego już nie ma Tak sobie myślę o dźwigniach i widzę inny numer zagadki a skojarzenie miałam takie jak podałam , to już sama nie wiem Moim zdanie zagadka nierozwiązywalna bez forum, w szczególności po upływie tylu lat, bo dopiero dziś się za nią wzięłam.

ciekawa

No to brakuje mi 1, chyba wreszcie muszę rozwiązać tą zagadkę

ciekawa

ciekawa napisał: Moim zdanie zagadka nierozwiązywalna bez forum O to właśnie Boggiemu tu szło. A co do (1): "no i on we prawej ręce ma tą podpowiedź" co to jej Boggie nie mógł bez forum znaleźć.

kowaliska

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum