ZAGADKA 904 - sophiehaor

Poziom trudności: 2,5 (183)          Poziom jakości: 3,2 (92)           59

Rozwiązało: 241      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: teneryfa, wiosnaostatnia, ankuba21, ewelana, Whomanista, wilga30

Zagadki graczy - zagadka 904
Autor zagadki: sophiehaor, 03.09.2009

Zagadki graczy - Zagadka 904

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Pewnie spalę, ale nie wiem, jak Wam inaczej podpowiedzieć. uważane jest za Dostaniecie pierwsze słowo, może pomoże.

marymargaret

marymargaret napisał: Pewnie spalę, ale nie wiem, jak Wam inaczej podpowiedzieć. uważane jest za Dostaniecie pierwsze słowo, może pomoże. Czy tym słowem jest k......? W połączeniu z S..... też nie wchodzi. Czy to ma być po 'ichniemu'?

wilga30

Do 5 nie wiem czy dobrze kombinuje ale T przyczyna s...o..g...? I jak to wpisac z przecinkiem czy bez bo juz roznoe wpisuje i nie dziala

Moonlight2

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum