Poziom trudności: 3,5 (12319)         Poziom jakości: 3,7 (7568)         2009

Rozwiązało: 25586      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Michał1213, RICARDO URBAŃCZYK, Pandaa80, Anna_80, Semitha93, beldziu_beldziu

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 0, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
daje podpowiedz ,mam nadzieje ze pomoze bo wczesniejsze sa malo pomocne ze wzgledu ze jestesmy nowymi osobami , akurat rozwiazalem ta zagadke szybciej niz mi sie zdawalo ze rozwiaze wystarczy pomyslec , nie bierzcie pod uwage tego co tu psiza wpisujesz opdowiedz ktora wydaje ci ze jest prawidlowa wyskakuje podpowiedz , i nie szukasz juz odpowiedzi na pierwsze pytanie ale odpowiedzi na podpowiedz co torem dalej sprowadza cie do rozwiazania zagadki przykladowo na pierwszy rzut oka wyjdzie ci tu liczba "xx" bedzie bledna ale dostaniesz za to podpowiedz ktrora msproawdzi co do tytulu filmu "xx" i ten tytul filmy do odpowiedzi na zagadke "xx" jest ona prosta ale trzeba zrozumiec ta strone to tez wielka zagadka byla dla mnie :*:*:* powodzenia Edit: Ten post postanowiłem zostawić bez ingerencji w jego treść "ku pamięci". Jest co najmniej oryginalny. Moderator.

ktosik

No, myślę że ktosik wszystko wyczerpująco wyjaśnił. Jeszcze jakieś pytania?

kowaliska

Porządki zakończone. Uwagi końcowe: 1. Przeczytaj Regulamin, zanim napiszesz cokolwiek. Po co Ci żółta kartka i blokada wpisów? 2. Przeczytaj ze zrozumieniem forum, zanim napiszesz o ratunek. Kompromitujesz się, pisząc np. 'A kto to ten facet na zdjęciu? Help!' jeśli Twój wpis jest już dziewiątym z kolei o tej samej treści. 3. Emocjonalne teksty typu 'Nareszcie mi się udało!!!' 'Te podpowiedzi są do bani!' lub 'Nigdy tego nie zgadnę!' można sobie wykrzyczeć w duszy, niekoniecznie na forum. 4. Wpis 'Nie wiem jak zacząć' jest równie mądry jak odpowiedź 'Najlepiej od początku'. Temu, kto nie umie zacząć proponuję, żeby spróbował opisać swój tok myślenia, podpowiadający będzie miał ułatwione zadanie. 5.Nie złość się, przynajmniej na forum, jeśli nie otrzymasz szybko podpowiedzi. Inni też rozwiązują zagadki, mogą Twój wpis przeoczyć. Nie jesteś w centrum pazylowego świata, nawet jeśli Ci się tak wydaje. 6. Błędy ortograficzne nie przynoszą chluby nikomu. Wezwanie 'Przejżałem wszystko i niewiem prosze pomuszcie!!!' ma nikłe szanse na pozytywny odzew, za to spore na usunięcie bez komentarza. Pozdrawiam, Moderator

rutrus

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum