Poziom trudności: 3,2 (4257)         Poziom jakości: 3,4 (2583)         532

Rozwiązało: 11438      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: RICARDO URBAŃCZYK, Roobzy, Pandaa80, beldziu_beldziu, norill, Seqwha

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 4, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Fallen, może pomoże wiadomość, że pierwszy rządek można zapisać jako 111, albo 6F. Albo jeszcze inaczej I to "jeszcze inaczej" musisz znaleźć, a resztę według tego samego schematu.

adix

W jednym rzędzie nie ma 2 4 - literowych znaków tylko 1 - 8-literowy

marek110s

www.neurophys.wisc.edu/comp/docs/ascii/ wejdz na ta strone to będziecie wiedzieć jakie to zwierze

maczomen5

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum