Poziom trudności: 3,9 (3686)         Poziom jakości: 3,9 (2035)         762

Rozwiązało: 9576      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: ITmank7, Seqwha, junioritmank7, Emila B, DevilEyes, zdroficiara

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 6, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Zaciąłem się całkiem. Mam już 1,2,3,4,6,7 ale jakoś nijak nie mogę tego połączyć lub wyciągnąć z 7 czegoś co dałoby koleją podpowiedź...

Arcek

Witam. Mam problem. Dokładnie zawsze dochodzę do połowy zagadki i dalej nie wiem już czego mam się uczepić. Najwięcej podpowiedzi mam w zagadce numer 1 czyli:1, 2, 3, 4, 6, 7 oraz 8. Może ktoś mi coś podpowie?? Bardzo mi na tym zależy.Z góry dziękuję.

natkak1

Najważniejsze już masz. Poczytaj o jedynce, uwzględniając czwartą podpowiedź.

kowaliska

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum