Poziom trudności: 3,9 (3614)         Poziom jakości: 3,9 (1964)         755

Rozwiązało: 9393      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: AJGOR, Drozdzo, PięknaIrena, PaniCar, Czuchów, parsivall

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 6, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Nigdzie nie mogę znaleźć tego kodu flagowego w lotnictwie. Czy ma on jakąś szczególną nazwę? Z dwóch pierwszych obrazków uzyskałam podpowiedzi nr 2, 3, 4, 5 i 7, ale myślę, że bez tego trzeciego hasła (tego z flag), nie rozszyfruję właściwej odpowiedzi.

cracerka

a jednak udało się bez kodu flagowego! bardzo trudna zagadka, bez wikipedii nie ma szans, chyba że ktoś jest astronomem

cracerka

`w innych wątkach na forum ?` nie wiem jak znaleźć te inne wątki ;( zagadka bardzo trudna ;/ wiem co to za okręt i stacją, mam 4,5,3,7 podpowiedzi i dalej ani rusz

zzusska

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum