Poziom trudności: 4,0 (2931)         Poziom jakości: 4,0 (1712)         659👍

Rozwiązało: 7054      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: TommyELBN88, Ziomalek53, markoyyy, Roobzy, Pandaa80, stefcioss

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 6, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
mam literki po za 1 parą nie mam hasła;/ ahh idzie się wkurzyć ;( nie wiem jak to rozwiązać może ktoś pomoże?

zzusska

Pomoże ktoś ? bo system krzyżówkowicza mi nie pomógł;/ albo nie mam odpowiedniej strony ;/

zzusska

Jeśli masz parę z (4), to od niej zacznij.

kowaliska

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum