Poziom trudności: 4,1 (2952)         Poziom jakości: 3,8 (1679)         583

Rozwiązało: 7110      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Roobzy, stefcioss, beldziu_beldziu, ITmank7, junioritmank7, Seqwha

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 6, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Skup się na jedynce, szukaj bardzo dokładnie

krzysiekcichy

Porządki zakończone. Uwagi końcowe: 1. Przeczytaj Regulamin, zanim napiszesz cokolwiek. Po co Ci żółta kartka i blokada wpisów? 2. Przeczytaj ze zrozumieniem forum, zanim napiszesz o ratunek. Kompromitujesz się, pisząc np. 'A kto to ten facet na zdjęciu? Help!' jeśli Twój wpis jest już dziewiątym z kolei o tej samej treści. 3. Emocjonalne teksty typu 'Nareszcie mi się udało!!!' 'Te podpowiedzi są do bani!' lub 'Nigdy tego nie zgadnę!' można sobie wykrzyczeć w duszy, niekoniecznie na forum. 4. Wpis 'Nie wiem jak zacząć' jest równie mądry jak odpowiedź 'Najlepiej od początku'. Temu, kto nie umie zacząć proponuję, żeby spróbował opisać swój tok myślenia, podpowiadający będzie miał ułatwione zadanie. 5.Nie złość się, przynajmniej na forum, jeśli nie otrzymasz szybko podpowiedzi. Inni też rozwiązują zagadki, mogą Twój wpis przeoczyć. Nie jesteś w centrum pazylowego świata, nawet jeśli Ci się tak wydaje. 6. Błędy ortograficzne i naleciałości z obcych języków, zwłaszcza stosowane bez zrozumienia nie przynoszą chluby nikomu. Wezwanie "Przejżałem wszystko i niewiem o co kaman prosze pomuszcie!!!" ma nikłe szanse na pozytywny odzew, za to spore na usunięcie bez komentarza. Pozdrawiam, Moderator

docent_s

Witam. Zawsze staram się pomagać w zagadkach, które rozwiązałam, To bardzo sympatyczne, ale zabawa na pazylu polega na samodzielnym dochodzeniu do hasła końcowego. Zagadki na poziomach są bardzo dobrze opracowane, dzięki temu są szkołą, aby dojść do rozwiązywania zagadek graczy. Daj szansę innym pomyśleć, kojarzyć oraz wyciągać wnioski.

Kora99

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum