Poziom trudności: 3,3 (2180)         Poziom jakości: 3,3 (1195)         307

Rozwiązało: 5940      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: insolicious, Drozdzo, PięknaIrena, PaniCar, kwaaak, ket

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 7, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Mam podpowiedzi 1 2 3 4 5 6 9 i 10 i nadal umyka mi to właściwe słówko, więc pomóżcie, proszę...

Gośka84

Niestety w chwili obecnej trudniej tą zagadkę rozwiązać, bo co nieco się pozmieniało. Proponuję uruchomić google i zmienić kryteria wyszukiwania na przed 2009 rokiem, może nawet przed 2008. Jest wtedy szansa naleźć hasło końcowe, ale trzeba się mocno naszukać.

Eiffie

rzeczywiście znalazłam ale dopiero jak wpisałam rok 2006 dzięęęki...

Gośka84

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum