Poziom trudności: 3,3 (2247)         Poziom jakości: 3,3 (1261)         312👍

Rozwiązało: 6089      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: AneciaSp10, TommyELBN88, Aga13, wiosnaostatnia, justynan, Roobzy

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 7, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Mogę prosić o więcej wskazówek ? Na chwilę obecną mam podpowiedzi nr 1,2,3,4,5 i 7. Wiem o jaki środek transportu chodzi, mam nazwy miast z tablic i utknęłam.:(

Karola9303

Tak jak wspomniała Eiffie, zagadka stała się zdeczko mniej aktualna. Ale... Jest już kilka minut po 9 rano, więc nie zdążysz na ten konkretny. Ważna jest nazwa. Teraz jest taneczna, ale kiedyś to była kraina.

Jeziu5

Ojej, wystarczyło dobrze przeanalizować geografię Polski ;) A ja w swoich przemyśleniach poszłam zupełnie w inną stronę, zagłębiłam się w rys historyczny i to mnie zgubiło :D Dziękuję bardzo za podpowiedź :)

Karola9303

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum