Poziom trudności: 3,6 (2203)         Poziom jakości: 3,8 (1310)         451

Rozwiązało: 5727      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: gabiolka1987, honda, assbandit, Karola9303, gumingji, Zakuro

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 7, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Ponieważ wątek dotyczący tej zagadki został zamknięty nie mam możliwości zadać w nim pytania, a jest ono dość istotne. Czy napis niezbedny do rozwiazania nadal istnieje? Po kilku latach wiele się mogło zmienić. Jest też możliwe, że źle szukam. Proszę o odpowiedź.

Eiffie

Otworzyłam wątek i przeniosłam Twój wpis. Obecnie "adres" pokazuje jakieś rozkopy, ale da się znaleźć. Internet wszystko pamięta.

kowaliska

Dziękuję za odpowiedź. Potwierdzam - wszystko jest do znalezienia, warto mieć jednak pewność, że jest po co szukać

Eiffie

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum