Poziom trudności: 3,3 (2456)         Poziom jakości: 3,6 (1317)         408

Rozwiązało: 6686      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: parsivall, kwaaak, kajtek83, abc, Kocza, ket

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 9, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
mam juz podpowiedzi 1,3,4,5,6,7 i dalej nie wiem co czytac, rozwiazaniem jest data, miejsce, osoba ? moze jakas podpowiedz? =)

kajtek_

kajtek_ napisał: rozwiazaniem jest data, miejsce, osoba ? Ani data, ani miejsce, ani osoba. Adix powyżej podpowiada, czego szukać. kajtek_ napisał: i dalej nie wiem co czytac Wystarczy Wikipedia.

madzia70

Już bardzo długomęczę się z tą zagadką i nie mogę odgadnąć. Mam podpowiedzi od 1 do 7 z wyjątkiem 3. Podobno są ważne 2 ostatnie słowa z któreś podpowiedzi, prawdopodobie 1, ale mogę się mylić. Proszę pomóżcie.

esbek92

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum