Poziom trudności: 4,1 (1703)         Poziom jakości: 3,7 (930)         352

Rozwiązało: 4254      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Drozdzo, parsivall, zibizibi2a, kwaaak, wozniak503, Patrycja25

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 9, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
na portrecie jest jeden z bohaterów narodowych. Poczytaj wcześniejsze podpowiedzi. Miałem to samo co Flesch - dziwne

klimczakmi

Ja też tak miałam - zagadka ma około 7 lat - prawdopodobnie w międzyczasie został gdzieś dodany 1 metr. Zanim na to wpadłam zdążyłam się mocno powkurzać Używałam wikipedii

Norsevia

podaje się, też mam szczyt i nic ;/

zzusska

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum