Poziom trudności: 3,2 (1976)         Poziom jakości: 3,9 (1052)         490

Rozwiązało: 5104      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Drozdzo, PięknaIrena, kwaaak, Zbignief, Yorick, krimo7

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 12, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Aby otrzymać podpowiedź 7, należy połączyć ze sobą wyrazy z podpowiedzi 5 i 6, wtedy już będziemy mieli prawie rozwiązaną zagadkę.

Naruta

Znalazłam datę z pierwszego obrazka, obliczyłam, wpisałam kartę - nic. Wpisałam 22 nazwy i za każdym razem "odpowiedź nieprawidłowa" Co robię nie tak?

mervina

Eh ja miałam samą 5 i post anixs mi wszystko podpowiedział

Paula91

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum