Poziom trudności: 2,7 (7570)         Poziom jakości: 3,4 (4566)         924

Rozwiązało: 17824      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Szyladr, Kora99, wolfnights, Ktys, pss2138, ToryLejns

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 1, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
ej ludzie o co kaman jestem nowa i cały czas sie gubie help co to za znaczki?????

klaudia12209

Jest to pewien alfabet...*** Alfabet składa się z liter. Litery składają się w słowa. A ze słów układają się wyrazy. Z wyrazów układa się zdania, a ze zdań np, Regulamin, który polecam . Moderator.

marvolo18

Przeniesione z SB: Blondynka: Czy zagadce 1 z poziomu 2 środkowa flaga w drugim wierszu nie powinna mieć odwrotnie kolorów? ( Sorry jeśli to pytanie godne nicka) :$ :$ W internecie widzę obie formy. Pewnie w momencie powstawania zagadki popularniejsza była ta z obrazka. Grunt, ze wiadomo co oznacza

Blondynka

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum