Poziom trudności: 2,9 (1254)         Poziom jakości: 3,7 (706)         324

Rozwiązało: 3492      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Drozdzo, Yorick, lololol, komago2, ket, Gall Anonim

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 14, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
To nie jest zagadka i w tym jest problem... Rozwiązuję sobie po kolei zagadki, włączam 15-1... Dziewczyna, która siedzi za mną od razu z miejsca: Stereogram! Siada i mówi, że ******... Ja tak na nią patrzę jak na głupią i wpisuję jej, żeby udowodnić, że to w ogóle nie ma sensu. Wpisałem. Wynik? Odpowiedź Prawidłowa. Mam doła :

Raveren

Ja przez długi czas nie mogłam nic zobaczyć, aż w końcu pomogło mi patrzenie jakby w dal, za stereogram i jednoczesne powolne przesuwanie go w górę i w dół. W którymś momencie pojawia się niewyraźny obraz 3D, który powoli się wyostrza . Super zagadka, choć trochę niezagadkowa . Bez niej nie dowiedziałabym się, że w ogóle istnieje coś takiego jak stereogramy. A okazuje się, że to bardzo ciekawa rzecz jest .

amelia00920

Ja też nie widzę :/

jestemmonia

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum