Poziom trudności: 4,2 (885)         Poziom jakości: 3,9 (527)         263

Rozwiązało: 2121      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Pandaa80, Roobzy, junioritmank7, Seqwha, ITmank7, RedMask

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 15, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Hej, zarejestrowałem się na pazylu jakieś 2,5 roku temu. Te zagadki wciągnęły mnie wtedy strasznie. Zatrzymałem się na poziomie 16 na zagadce 2 właśnie. Wtedy nie mogłem jej rozwiązać i poddałem się. Teraz, po 2,5 roku, wróciłem na pazyla, żeby zmierzyć się z nią jeszcze raz. W międzyczasie rozwiązałem wszystkie zagadki z poziomów 17 i 18 oraz zagadkę 3 z poziomu 16. Pozostaje mi tylko właśnie ta felerna zagadka z gitarą :/ Mam podpowiedzi 1-5 i 7, odkryłem jakie litery odpowiadają zapisanym w zagadce cyfrom i dostałem podpowiedź co do daty, ale nie mogę zgadnąć co to za data! Próbowałem już chyba wszystkich kombinacji! Pomocy! Podpowiedzcie jak to ruszyć! Z góry dzięki!

fibonacci1101

Spójrz w kalkulatorze (ten w windowsie jest ok) w jakim systemie są literki, bo nie tylko w systemie dziesiętnym można liczyć.

dzenifer

9 można znaleźć w artykule z datą (10)na czerwono (trzeba pokombinować nazwę )

Monik@

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum