Poziom trudności: 4,2 (859)         Poziom jakości: 3,9 (502)         254

Rozwiązało: 2063      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Stef, ksyk, k1bic, Luzer, esbek92, EmilaA

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 15, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
9 można znaleźć w artykule z datą (10)na czerwono (trzeba pokombinować nazwę )

Monik@

Nie wiem czy to jest coś z moimi oczami, czy drugi obrazek jest po prostu aż tak niewyraźny, że brałem go za płaczącego anioła zamiast za s.... Prawidłowego rozwiązania rebusu dowiedziałem się dopiero po rozwiązaniu zagadki. A więc jeśli nie wiecie jak zrobić rebus - nie przejmujcie się. Potrzebna jest tylko pewna data, którą można rozgryźć z "tej śmiesznej pięciolinii"

Raveren

mam jedno zastrzeżenie co do podpowiedzi numer 9. W wikipedii nie pisze dokladnie to co nalezy wpisac aby uzyskac podpowiedz 9... Jest to duza zmylka

natalus450

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum