Poziom trudności: 3,8 (889)         Poziom jakości: 4,2 (540)         370

Rozwiązało: 1994      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Roobzy, junioritmank7, ITmank7, wiosnaostatnia, Aga13, filemoon

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 16, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Adminie, mnie wyskakuje "bład tworzenia pliku hasło.zagadki, jpg" I teraz nie wiem, czy wpisuję błędne hasło, czy to raczej problem z programem???

viga2002

Chyba coś robisz źle z obsługą programu. Przy błędnym haśle jest inny komunikat. Pamiętaj, aby hasło wpisać małymi literami i z ewentualnymi polskimi literami.

adix

Porządki zakończone. Uwagi końcowe: 1. Przeczytaj Regulamin, zanim napiszesz cokolwiek. Po co Ci żółta kartka i blokada wpisów? 2. Przeczytaj ze zrozumieniem forum, zanim napiszesz o ratunek. Kompromitujesz się, pisząc np. 'A kto to ten facet na zdjęciu? Help!' jeśli Twój wpis jest już dziewiątym z kolei o tej samej treści. 3. Emocjonalne teksty typu 'Nareszcie mi się udało!!!' 'Te podpowiedzi są do bani!' lub 'Nigdy tego nie zgadnę!' można sobie wykrzyczeć w duszy, niekoniecznie na forum. 4. Wpis 'Nie wiem jak zacząć' jest równie mądry jak odpowiedź 'Najlepiej od początku'. Temu, kto nie umie zacząć proponuję, żeby spróbował opisać swój tok myślenia, podpowiadający będzie miał ułatwione zadanie. 5.Nie złość się, przynajmniej na forum, jeśli nie otrzymasz szybko podpowiedzi. Inni też rozwiązują zagadki, mogą Twój wpis przeoczyć. Nie jesteś w centrum pazylowego świata, nawet jeśli Ci się tak wydaje. 6. Błędy ortograficzne i naleciałości z obcych języków, zwłaszcza stosowane bez zrozumienia nie przynoszą chluby nikomu. Wezwanie "Przejżałem wszystko i niewiem o co kaman prosze pomuszcie!!!" ma nikłe szanse na pozytywny odzew, za to spore na usunięcie bez komentarza. Pozdrawiam, Moderator

docent_s

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum