Poziom trudności: 3,4 (1144)         Poziom jakości: 4,1 (650)         358👍

Rozwiązało: 2778      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: markoyyy, Roobzy, junioritmank7, Seqwha, ITmank7, filemoon

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 16, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
[b]Hayden napisał:[/b] [quote]Nie mam pojęcia o jaki film chodzi... Wpisywałam w google podpowiedź 4 i wyskakuje tylko jakiś film Nowy.W.Ś. Proszę o jakąś wskazówkę :)[/quote] Mała rada: nie wpisuj dokładnego cytatu z podpowiedzi ale słowa kluczowe. Mnie ta rada, aby wrzucić w google całą podpowiedź też wpuścila w maliny - wtedy dochodzi sie wlasnie do filmu NWŚ. Właściwy film, to praktycznie koniec zagadki.

aszka3

Nie mogę ułożyć wyrazu z tych 6 liter :( Pomoże ktoś ? :)

Kata997

Połącz zwyczajnie podpowiedzi 1 z 2. Czasem wychodzą słowa, o których nie mamy pojęcia, że istnieją ;)

madzia70

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum