Poziom trudności: 2,8 (1175)         Poziom jakości: 4,0 (642)         387👍

Rozwiązało: 2770      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Roobzy, beldziu_beldziu, junioritmank7, Seqwha, ITmank7, ruasty

Zagadki


Zagadki łamigłówki


Aby odblokować ten poziom musisz przejść poziom 16, czyli odgadnąć hasło przynajmniej jednej zagadki z wcześniejszego poziomu.

Pazyl.pl to gra z zagadkami, która polega na pokonywaniu kolejnych poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki, a rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 nowymi zagadkami. Za każdą rozwiązaną zagadkę gracz otrzymuje 1 punkt, dzięki czemu może zobaczyć siebie w rankingu graczy i porównać z innymi graczami. Zagadki opierają się głównie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, które nakierowują na właściwy trop.

Zapraszam również do działów: Zadania logiczne, Łamigłówki, Krzyżówki, Quizy, Obrazki logiczne, Puzzle oraz Tecak. Tutaj nie musisz tworzyć konta. Możesz się bawić jako gość

Po prawej stronie znajdziesz zagadki innych graczy. Tutaj nie ma poziomów, wszystkie są od razu dostępne, więc możesz zacząć od dowolnej zagadki. Jeśli masz pomysł na zagadkę i jesteś ciekaw jak inni sobie z nią poradzą - możesz tu dodać swoją zagadkę.

Jeśli nie masz konta możesz je założyć tutaj.Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
Koleżanka jest po melanżu :)

akcik

Jakby ktoś miał problem z 3 obrazkiem w pierwszym rzędzie - polecam zaznajomić się z opcją szukania obrazem w Google. Poznałem imię kota nawet o tym nie wiedząc. Dotarło to do mnie dopiero po rozwiązaniu zagadki :) Na szczęście było to jakieś 10 sekund później, bo z pierwszym rzędem się męczyłem najdłużej... Właśnie z powodu trzeciego obrazka :) Co ja poradzę, że dla mnie to bardziej wyglądało jak jakiś hełm...

Raveren

Tego pana z drugiego rzędu proponuję nazwać tak ogólnie.

Czajnik

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum