ZAGADKA 1722 - King_oko

Poziom trudności: 4,6 (51)          Poziom jakości: 4,9 (52)           50

Rozwiązało: 64      Zobacz kto rozwiązał

Ostatnio: Jeziu5, Jacky, limetka, jak.osa, olenimon, zolie

Zagadki graczy - zagadka 1722
Autor zagadki: King_oko, 07.05.2013

Zagadki graczy - Zagadka 1722

Zaloguj się, aby wziąć udział w zabawie.

Zagadki graczy są widoczne dla wszystkich, ale dopiero gdy utworzysz konto i się zalogujesz będziesz mógł wziąć udział w zabawie i wpisywać hasła do zagadek. Za rozwiązanie każdej zagadki otrzymujesz 1 punkt do swojego konta.
Nie zapomnij potem sprawdzić swojej pozycji w rankingu graczy.


Logowanie jest po to, aby zliczać punkty, odblokowywać kolejne poziomy, no i po to, żeby znaleźć się w rankingu i rywalizować z innymi graczami :-)

Zabawa na Pazylu polega na odgadywaniu haseł do zagadek. Na stronie jest ich już ponad 700. Zagadki są różnego typu: logiczne, rebusowe, obrazkowe, matematyczne, krzyżówkowe, interaktywne. Po lewej stronie jest 18 poziomów. Każdy poziom to 3 zagadki do rozwiązania. Rozwiązanie 1 z 3 zagadek odblokowuje kolejny poziom z 3 kolejnymi zagadkami. Za rozwiązanie każdej zagadki zdobywasz 1 punkt.

Zagadki stają się coraz trudniejsze w miarę pokonywania kolejnych poziomów. Niektóre są bardzo rozbudowane, wielowątkowe i mają po 10 podpowiedzi. U góry w menu jest ranking graczy, więc wpadnij tam zobaczyć jak radzą sobie inni. Zagadki opierają się głownie na kojarzeniu różnych rzeczy i szukaniu informacji na ten temat w internecie. Wszystkie zagadki mają po kilka różnych podpowiedzi, więc wpisuj jako hasło wszystko co przychodzi Ci do głowy. Dzięki temu przybliżysz się do odgadnięcia hasła. Podpowiedzi nakierują Cię na właściwy trop. W hasłach używaj polskich liter, a między wyrazami używaj odstępu (np. żółta łódź). Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli masz jakieś problemy z zagadką, możesz skorzystać z forum i zadać pytanie. Możesz poprosić o podpowiedź lub sam udzielić podpowiedzi, gdy ktoś inny jest w potrzebie. Proszę tylko nie pisać gotowych haseł do zagadek. Pozwólmy innym też się bawić i czerpać satysfakcję z samodzielnie rozwiązanej zagadki :-)

Znajdziesz u nas również łamigłówki, obrazki logiczne, puzzle, quizy oraz tecak. Tutaj możesz bawić się jako gość, więc nie musisz zakładać konta
Ostatnie podpowiedzi do zagadki z Forum:
A ja nie moge zaczac ... widze blad ale nie wiem czy to o to chodzi bo nic nie dziala

Moonlight2

Zacząć można. Jedynie na 2 podpowiedzi nie da się pójść dalej, bo linki nie działają.

limetka

Linki w (2) i (3) wciąż nie działają - "i nawet najstarsze dinozaury nie potrafią z sensem odtworzyć tego, co tam było (a szkoda, bo słyszeliśmy, że było fajne)". Z okazji plebiscytu na Perełki Pazyla doszliśmy jednak do wniosku, że pora umożliwić graczom zdobycie punktu i zabawienie się tą częścią zagadki, która wciąż działa. Umożliwiliśmy więc przeskok z podpowiedzi (2) na (4). (dzięki kowaliska i Jeziu5!) Zapraszamy do rozwiązywania!

Jacky

Zobacz więcej podpowiedzi do tej zagadki na Forum